5-Pack Sėklos Starteris Padėklai Daigų Dėklas (12 Ląstelės vienai plokštelei) oro Drėgmė Reguliuojama Augalų Daigumas Dėklas Sodinamoji Vazonas Su

€13.49 €5.26

Į krepšelį


SKU: #a495

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

  • Modelio Numeris: A
  • Tipas: Rankinių Įrankių Dalys
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: ISHOWTIENDA
  • Naudojimas: Home DIY
  • Medžiaga: Plastikiniai

5-Pack Sėklos Starteris Padėklai Daigų Dėklas (12 Ląstelės vienai plokštelei) oro Drėgmė Reguliuojama Augalų Starter Kit su Kupolu ir Bazės Šiltnamio efektą sukeliančių Augti Padėklai Sėklų Auginimo Pradžios

Savybės: 【Ne Daugiau Pigi Medžiaga】: Palyginti pigūs PVC medžiagos, Mūsų sėklos naudoti padėklai PP medžiaga versmės reguliuoti vidinį daigų padėklai temperatūros ir drėgmės, Niekada neveikia neapykanta!!! 【Gera Stebėti Kiekvieno Palnts Augimo】: tik dizaino rinkoje - Aukštos kokybės skaidraus plastiko padėklai šios sėklos auga rinkinys leidžia lengvai stebėti savo augalus be nutraukti procesą. 【Atnaujintas Dizainas Augalai Pradeda 】:Su išleidimo anga apačioje kiekvienos ląstelės tinkamai drenažo, daugkartinio naudojimo ir puikus būdas puoselėti gražią ir sveiką sodą.Ir Kostiumai. 【Puikus Dydžio Sėklos Starteris】: 1.5"Ilgio ir 1,5"Plataus/ kiekvieno padėklai, šių sėklų padėklai tinka mažos sėklos, pvz., gėlių, daržovių, vaisių, pomidorų ir kitų augalų. 【Paketo】: 5 x Sėklos, Dėklas, 5 x Vandeniui Bazę, Dėklas, 5 x Drėgmės Kupolas, 5 x Augalų Etiketes.

Privalo Turėti Kiekvienas Sodininkų sėklų, jie yra labai subtilus, kad jie turi tinkamą vietą, kad pagerinti gebėjimą absorp vandens ir maistinių medžiagų.Mūsų pradinių rinkinių, gali padėti siekiant pagerinti sėklos daigumas norma ir išgyvenamumas, kad tai yra turi būti visiems, kurie mėgsta sodininkystę.Mes galime padėti jums pradėti sėjos lengvai ir efektyviai.Kiekviena ląstelė yra 1.5"x1.5", kuris daro juos puikus pasirinkimas įvairiausių augalų, tokių kaip gėlės, daržovių, vaisių, pomidorų ir kitų augalų.Šių ląstelių plokštelių paskatins spartesnį augimą duodamas savo seedings daugiau galimybių gauti maistinių medžiagų, ir daug erdvės.

Specifikacijos: Padėklo dydis: 7"x5.5"x2" Ląstelių dydis: 1.9"x2.1"x2" Bazinis dydis: 7.3"x5.6"x2.4" Dome dydis: 7.3"x5.7"x2"

Ką U gauti: 5 x Sėklos Auga Lauke 5 x Augalų etiketės, 2 x nedidelių sodo įrankiai

Žymos: metalo plokštelės, hematit, žalia gėlių sėklos, maisto stendas, automobilių pradžios, šiltnamio efektą sukeliančių augalų lauke, germin, plastiko vazonas dėklas, gėlių stovas, augalų sėklos.