Plastikiniai Suvirintojas 3 Tipų Kabės, Hot Plastiko Siūti 20W Suvirintojas Suvirinimo Rinkinys su 300 Kabės Automobilio Buferio Remonto Komplektas

€85.01 €77.36

Į krepšelį


SKU: #a1029

Prieinamumas: Yra sandėlyje

Būklė: Nauja

Specifikacija

 • Yra Protingas Prietaisas: No
 • Naudojimas: Stapler Plastic Repair
 • Matmenys: 7.2 x 3.5 x 4.7inch
 • Nominali Galia: 20W
 • Staples Type: RS18, RS28, RS38
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Svoris: 4.5kg
 • Input Current: 0.08-0.2A
 • Išėjimo Įtampa: 0.8-1.2V
 • Bendras Svoris: 10 £
 • Modelio Numeris: SL
 • Sertifikavimo: CE
 • Išėjimo Srovė: 14-20A
 • Dažnis: 50/60 HZ
 • Galia: 20W

Karšto Siūti Plastiko, Remonto Komplektas

Į 20W karšto siūti plastiko, remonto komplektas, su reguliuojama šildymo lygiai (žema/vidutinė/aukšta) ir kelių angų (45°/90°/180°) idealiai tinka greitai ir lengvai suvirinimo krekingo ir sugadintas plastikinės dalys automobiliams, jėgos sportas, hobis, ir pramonės srityse.

Pastaba:

Kai karpymas nuo kuokštelinių prongs, dėvėkite akių apsaugą ir taurė savo ranką virš kuokštelinių, kad nebūtų nukirpti laidus iš vis sviedinys.

Perskaitykite vartotojo instrukciją prieš naudojimą.

Remontas plastikinių TIK.

Nenaudokite per didelės drėgmės aplinkoje.

Išlaikyti mašiną atokiau nuo degių ir sprogių skysčių ar medžiagų.

Optimalus Veikimas

Reguliuojamas Šildymas Lygis

Kelis Angos

Standartiniai Priedai

Pastangų Operacija

Savybės Ir Informacija

【OPTIMALŲ NAŠUMĄ】 - karšto siūti plastiko, remonto komplektas yra tikslumo inžinerijos priemonė padaryti tvirtą, nuolatinė, ir greitą remontą, skaldytų, kankina, sugadintas, ir padalinti plastikų iš standžios arba lanksčios termoplastinės detalės.

【REGULIUOJAMAS ŠILDYMAS LYGIAI】 - Su trimis reguliuojamas šildymo lygiai, karšto staple gun rinkinys yra skirtas patenkinti savo įvairius reikalavimus, remontas plastiko komponentų, pvz., priekinis žibintas detalės ir mazgai, skydas įrašus, skirtukai, plastikiniai kaiščiai, spoileriai ir kt.

【KELIS ANGOS】 - Įvairių rūšių kabės gali būti montuojamas lazdele tris kampus (45°, 90°, 180°).Taigi, tai yra patogiau, remonto lūžius, vidaus ir išorės pozicijų ir kitos krypties dalys.

【STANDARTINIAI PRIEDAI】 - karšto siūti vienetas, katerių, maitinimo kabelis, ir 300 Vnt kabės yra įskaičiuoti į rinkinio, patogu laikyti ir nešiotis.Ir trijų rūšių kabės (RS18, RS28, RS38) yra lengva būti šildomas ir prijungtas prie krekingo plastiko buferio ar kitose vietose.

【PASTANGŲ OPERACIJA】 - Kaip jūs laikykite lazdelę į vietą ir paspauskite mygtuką kuokštelinių įkaista ir pradeda tirpti plastiko.Tada kuokštelinių bus įtrauktas į pažeistas dalis.Kaip kuokšteliniai pluoštai ir plastiko cool, jie sukurti sustiprinti tiltą, atkurti plastikinių dalių į savo pradinę stiprumo.

Specifikacijos

Maitinimo įtampa: 1ph 220V, 50/60 Hz

Išėjimo Įtampa: 0.8 - 1.2 V

Nominali Galia: 20W

Įėjimo Srovė: 0.08 - 0.2 A

Išėjimo Srovė: 14 - 20A

Kabės: RS18, RS28, RS38

Bendras Svoris: 10 kg / 4.5 kg

Matmenys: 7.2" x 3.5" x 4.7" / 183 x 89 x 119 mm

Pakuotės Turinys

1 x Karšto Staple Gun Valdytojas ir Lazdelė

100 x RS18 0.031" / 0.8 mm Butas Kabės

100 x RS28 0.031" / 0.8 mm Bangos Kabės

100 x RS38 0.031" / 0.8 mm Kampe Kabės

1 x Įstrižainės Cutter

1 x Maitinimo Kištuko Laidus

1 x Instrukcija

Puikus Veikimas

Šis karšto siūti plastiko remonto įrankis yra puiki remontas ir stiprinimas funkcija plastikinių dalių, pavyzdžiui, buferių, prietaisų lentos, plastikiniai laikikliai, radiatoriai ir kt.

Trys Šildymo Parametrai

Karšto staple gun rinkinys ateina su trimis šildymo parametrai (žema/ vidutinė/ aukšta) ir gali būti naudojamas skirtingai, priklausomai nuo suvirinimo medžiaga ir storis.

Trys Angos Kampas

Lazdelė turi kuokšteliniai pluoštai, esant 45°, 90° arba 180° multi-kampas suvirinimo.Kaip rezultatas, plastikinės dalys gali būti suvirinti ir suremontuotas keliomis kryptimis, įskilimai, lūžiai, vidinių ir išorinių kampų, ir daug daugiau.

Pilna Priedai

Šis rinkinys apima karšto staple gun valdytojas ir lazdelės, 300 Vnt kabės, įstrižainė cutter, ir elektros kištuko laidą.Be to, 300 Vnt kabės 3 skirtingi paketai yra paprasta atskirti ir organizuoti

Lengva Naudoti

Būdingas šildymo kabės ir nustatant kabės į plastiko, suvirintojas rinkinys gali gaminti, tvirta ir ilgaamžė, remontas suvirinimo neveikia plastikinių dalių atgal kartu, be jokių pastangų ir efektyviai

Platus Taikymas

Šis įrankis yra idealus produktas, kad greitai remonto skaldytų ir pažeistų plastikų auto motyvai, motociklai, Keturračiai, kateriai, jėgos sportas, ir pramonės srityse.

Žymos: plastiko suvirinimo, karšto plastiko siūti, mini siūti, plastikiniai suvirintojas, suvirinimo plastiko hot air gun, kuokštelinių sijonai, plastiko suvirinimo aparato komplektas, plastikiniai lydmetalis, plastikų karšto siūti, suvirintojas plastiko rinkinys.